Auktionshus

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Å Ä Ö

Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad, 64x56 cm

Värdering: 300

Bud: 0 SEK

Slutar om 7 dagar

Fat, 7 st, rostfritt och nysilver

Värdering: 300

Bud: 0 SEK

Slutar om 7 dagar

ARMBAND, 18k guld, JP Stockholm 1920, vikt ca 11,5 g

Värdering: 5 000

Bud: 5 800 SEK

Östergötland

Slutar om 3 dagar

Auktionshus