Bilder Vas, Sven Palmqvist
Blått glas, signerad, höjd 24 cm, bottenrepor, för övrigt gott skick.
Slutar om 13 minuter
Slutar om 13 minuter
Slutar om 13 minuter
Slutar om 13 minuter