Bilder Palatsurna Arita Hichozan Shinpo-sei Japan 1860-1880
Målad dekor av figurer och fåglar signerad av Tashiro Monzaemon höjd 87 cm, kantlagning
Slutar om 28 minuter
Värdering: 600 SEK
Högsta bud:Bud: 200 SEK
Östergötland
Slutar om 30 minuter