Auktioner Möbler Verandabord, bemålat trä, 1900-talets första hälft.

Bilder Verandabord, bemålat trä, 1900-talets första hälft.

Verandabord, bemålat trä, 1900-talets första hälft.

350 SEK

Värdering: 50 SEK

Höjd: 50 cm.
Diam: 75 cm.

Något fläckigt. I övrigt gott skick.

Ystads auktioner

Östra Zinkgatan 3
27139 YSTAD

info@ystadsauktioner.se
+46(0)76 055 43 44

Hatthylla, funkis, 1940-tal.

Värdering: 50

Bud: 850 SEK

Slutar om 18 timmar 1 minut

Trälåda, "Zenith Magarin".

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Slutar om 18 timmar 3 minuter

Spegel och tavla, bronserade ramar.

Värdering: 50

Bud: 200 SEK

Slutar om 18 timmar 51 minuter

Beslag, 6 st, mässing, nautisk stil.

Värdering: 50

Bud: 100 SEK

Slutar om 18 timmar 53 minuter