Bilder GÖRAN WÄRFF. Obelisk och brevpress. Ljusstake otydligt signerad.
GÖRAN WÄRFF. Obelisk och brevpress. Ljusstake otydligt signerad.
Obelisk signerad Göran Wärff Oa Kosta. H 23 cm.
Brevpress signerad Göran Wärff Kosta. H 7 cm.
Ljusstake signerad och daterad 91. H 17,5 cm. (glasbubbla i foten).