Auktioner Skulpturer & Konsthantverk Lladro, Spain, figuriner, flickor med blommor, 2st

Bilder Lladro, Spain, figuriner, flickor med blommor, 2st

Lladro, Spain, figuriner, flickor med blommor, 2st

100 SEK

Värdering: - SEK

Markus Auktioner AB

Lastvägen 3
231 62 Trelleborg

info@markusauktioner.se
0739-124 188

PONTUS CARLE (född 1955), färglitografi, signerad och numrerad 3/50

Värdering: 500

Bud: 250 SEK

Östergötland

TEKANNA, keramik, 1900-talets andra hälft, otydligt signerad

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Östergötland

Slutar om 1 minut

LJUSKRONA, barockstil, 1900-talets mitt

Värdering: 1 000

Bud: 200 SEK

Östergötland

Slutar om 2 minuter

BARSTOLAR, 1 par, industrimodell, 1900-tal

Värdering: 800

Bud: 550 SEK

Östergötland

Slutar om 3 minuter