Auktioner Skulpturer & Konsthantverk Cowparade, figurin 6002, "Babe in Toyland"

Bilder Cowparade, figurin 6002, "Babe in Toyland"

Cowparade, figurin 6002, "Babe in Toyland"

620 SEK

Värdering: - SEK

Markus Auktioner AB

Lastvägen 3
231 62 Trelleborg

info@markusauktioner.se
0739-124 188

BROSCHER OCH ÖRHÄNGEN, 4 del, silver, med markasiter, mestadels 1900-talets första hälft

Värdering: 500

Bud: 0 SEK

Östergötland

MÅNBORD, 1 par, 1800-/1900-tal

Värdering: 1 600

Bud: 300 SEK

Östergötland

BARPALL, "Atelier", TAF Studio, Artek, 2021/22

Värdering: 1 000

Bud: 0 SEK

Östergötland

Slutar om 2 minuter

SVEN PALMQVIST, skål, glas, "Kantara", Orrefors, signerad

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Östergötland

Slutar om 2 minuter