Auktioner Övrigt Volvo XC70 II D5 AWD Summum (215hk) - 2012

Bilder Volvo XC70 II D5 AWD Summum (215hk) - 2012

Volvo XC70 II D5 AWD Summum (215hk) - 2012

87000 SEK

Värdering: 1 000 SEK

OBS! Säljs inkl. ej avlyftbar moms.

Välservad, 24.500 mil. Besiktigad. Servicebok.
Diesel, automat, 4 sommarhjul på fälg ingår. 4 Friktionsdäck/dubbfritt monterade.
Rails ingår, ej takräcket på bild.

Summum-paket, helskinn
ABS, Klimatanläggning, Automat med möjlighet att växla manuellt, 4WD, Antisladdsystem, Larm, Fjärrlås, Parkeringssensor bak, Regnsensor, Xenonljus, Passagerarairbag urkopplingsbar, Isofixfästen, Insynsskydd, Bränslevärmare med tidur, Elstol förarplats, CD-Stereo, Farthållare, Elinfällbara backspeglar, Elhissar bak, Sätesvärme bak, Bluetooth, USB- eller AUX-ingång, Dragkrok fast, Sommar- och dubbfria vinterdäck på fälg

Väsentliga anmärkningar
Inga väsentliga tekniska anmärkningar.

Övriga anmärkningar
Mindre stenskott vindruta, baklucka-hiss låser endast med ett avslutande lätt manuellt tryck till stängt läge.

Övriga anmärkningar
Normalt med stenskott, dörruppslag och repor. Skav stötfångare. Invändigt småmärken.

Conap Auktioner

Enköpingsvägen 14
17121 Solna
Uppland

info@conap.se
Tel 08-641 68 22, mobil : 0707940078

HÅRBORTTAGARE Iris BT-002A

Värdering: -

Bud: 60 SEK

Värmland

parti KOPPARFÖREMÅL kokare, grytor, bulflaska, tillbringare H:37 cm (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 250 SEK

Värmland

Slutar om 1 minut

KAMEROR Olympus XA och AF-1Twin

Värdering: -

Bud: 375 SEK

Värmland

Slutar om 2 minuter

TRÄTRÅG antikt L:65 cm

Värdering: -

Bud: 250 SEK

Värmland

Slutar om 3 minuter