Bilder NILS JONSSON, sideboard, Troeds Möbelfabrik, 1960-tal
Fanerat med jakaranda, två skjutdörrar med bakomliggande hyllinredning, mittparti med fyra lådor,r höjd 79, 192 x 45 cm
CITES-intyg medföljer
Slutar om 39 minuter
Värdering: 600 SEK
Högsta bud:Bud: 200 SEK
Östergötland
Slutar om 41 minuter