Bilder LISA LARSON (född 1931), skulptur, brons, "Meditation" signerad och numrerad 382
Sittande figur, höjd ca 14 cm
Slutar om 2 minuter
Slutar om 4 minuter
Sittande figur, höjd ca 14 cm
Slutar om 2 minuter
Slutar om 4 minuter