Bilder JOHAN KROUTHÉN (1858-1932), olja på duk, signerad och daterad 1926
Stuga i skogslandskap vid insjö, ca 78 x 53 cm
Slutar om 39 minuter
Värdering: 600 SEK
Högsta bud:Bud: 200 SEK
Östergötland
Slutar om 41 minuter