Bilder Emaljerade stekgrytor, Kockums & Husqvarna, 3 & 6 L
Emaljerade stekgrytor, Kockums & Husqvarna, 3 & 6 L
nagg/slitage
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK
Värmland