Bilder Sällskapsspel, ett parti, bl.a. "Tjuv och polis" och "Åsnespelet", 1900-tal.
Ej genomgångna.
Smärre bruksskick.
Slutar om 20 timmar 39 minuter
Slutar om 21 timmar 45 minuter
Ej genomgångna.
Smärre bruksskick.