Bilder Experimentlåda, Kosmos Elektro-man, 1960-tal.
Längd: 42 cm.
Smärre bruksskick.
Slutar om 19 timmar 37 minuter
Slutar om 20 timmar 43 minuter
Längd: 42 cm.
Smärre bruksskick.