Bilder Fönster, triangelformade, 2 st, trä/glas, 1900-tal.
Höjd: 67 cm.
Längd: 134 cm.
Bruksskick.
Slutar om 21 timmar 49 minuter
Slutar om 23 timmar 51 minuter
Höjd: 67 cm.
Längd: 134 cm.
Bruksskick.