Bilder Växlar, 7 st, 5202/5203/5207, Märklin, 1950-tal.
Bruksskick. Vissa delar med landskapsrester.
Ystads auktioner ansvarar ej för funktionen.
Slutar om 16 timmar 57 minuter
Slutar om 18 timmar 3 minuter