Bilder Skrivställ, mässing, jugend, tidigt 1900-tal.
Längd: 30,5 cm.
Smärre bruksskick. Bläckbehållare med skador (se bild).
Slutar om 20 timmar 40 minuter
Slutar om 21 timmar 46 minuter
Längd: 30,5 cm.