Auktioner Husgeråd & Vitvaror Uppläggningsbricka med skålar, hopfällbar, trä, Indien.

Bilder Uppläggningsbricka med skålar, hopfällbar, trä, Indien.

Uppläggningsbricka med skålar, hopfällbar, trä, Indien.

50 SEK

Värdering: 50 SEK

Höjd: 3,5-21 cm.
Diameter: 29 cm.

Smärre bruksskick.

Ystads auktioner

Östra Zinkgatan 3
27139 YSTAD

info@ystadsauktioner.se
+46(0)76 055 43 44

Bestick, ett parti, rostfritt, bl.a. Gense.

Värdering: 50

Bud: 150 SEK

Slutar om 17 timmar 19 minuter

Kastruller, kakformar m.m., 10 st, bl.a. tryckkokare "Funktion".

Värdering: 50

Bud: 400 SEK

Slutar om 17 timmar 27 minuter

Parti rostfritt och kastruller m.m.

Värdering: 50

Bud: 300 SEK

Slutar om 17 timmar 29 minuter

Symaskin i koffert, Singer, 1950-tal.

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Slutar om 17 timmar 57 minuter