Bilder HANS OLSEN, MATBORD MED 4 STOLAR, TEAK, FREM RØJLE MADE IN DENMARK, 1950/1960-TAL
BORD HÖJD 74, DIAM 100 CM
STOLAR HÖJD 70, SITTHÖJD 43 CM
BRUKSSLITAGE
Slutar om 16 timmar 44 minuter