Auktioner Möbler HANS OLSEN, MATBORD MED 4 STOLAR, TEAK, FREM RØJLE MADE IN DENMARK, 1950/1960-TAL

Bilder HANS OLSEN, MATBORD MED 4 STOLAR, TEAK, FREM RØJLE MADE IN DENMARK, 1950/1960-TAL

HANS OLSEN, MATBORD MED 4 STOLAR, TEAK, FREM RØJLE MADE IN DENMARK, 1950/1960-TAL

10500 SEK

Värdering: 200 SEK

BORD HÖJD 74, DIAM 100 CM
STOLAR HÖJD 70, SITTHÖJD 43 CM
BRUKSSLITAGE

Auktionskammaren Sydost AB

Flottiljvägen 24
392 41 Kalmar

info@auktionsydost.se
0721-654 654

TRÄDGÅRDSMÖBEL, 4 delar, 1900-tal.

Värdering: 20

Bud: 40 SEK

Bohuslän

Slutar om 16 timmar 44 minuter

FÅTÖLJ samt FOTPALL, Chesterfield, 1900-tal.

Värdering: 20

Bud: 525 SEK

Bohuslän

SOFFA, nyrokokostil, 1900-tal.

Värdering: 20

Bud: 20 SEK

Bohuslän

SOFFBORD, 1900-tal.

Värdering: 20

Bud: 20 SEK

Bohuslän