Bilder ANNE NILSSON, 3 CLOWNGLAS, ORREFORS
HÖJD 27 CM
BRUKSSLITAGE, PYTTELITET NAGG PÅ ETT GLAS
Värdering: 200 SEK
Högsta bud:Bud: 350 SEK
Värdering: 200 SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK