Auktioner Keramik & Porslin MUSSELMALET, KANDILABER, HELBLOND, NR 1169, ROYAL COPENHAGEN

Bilder MUSSELMALET, KANDILABER, HELBLOND, NR 1169, ROYAL COPENHAGEN

MUSSELMALET, KANDILABER, HELBLOND, NR 1169, ROYAL COPENHAGEN

750 SEK

Värdering: 200 SEK

HÖJD 25, LÄNGD 21 CM
BRUKSSLITAGE, LITET NAGG PÅ FOTEN

Auktionskammaren Sydost AB

Flottiljvägen 24
392 41 Kalmar

info@auktionsydost.se
0721-654 654

YTTERFODER & PEDISTAL

Värdering: 20

Bud: 125 SEK

Bohuslän

Slutar om 17 timmar 9 minuter

KAFFEKOPPAR MED FAT porslin, 6 delar

Värdering: 20

Bud: 0 SEK

Bohuslän

Slutar om 17 timmar 9 minuter

ASSIETT Fyrklövern, Jackie Lynd

Värdering: 20

Bud: 0 SEK

Bohuslän

Slutar om 17 timmar 9 minuter

YTTERFODER ett par, keramik

Värdering: 20

Bud: 20 SEK

Bohuslän

Slutar om 17 timmar 9 minuter