Bilder MUSSELMALET, KANDILABER, HELBLOND, NR 1169, ROYAL COPENHAGEN
HÖJD 25, LÄNGD 21 CM
BRUKSSLITAGE, LITET NAGG PÅ FOTEN
Slutar om 17 timmar 9 minuter
Slutar om 17 timmar 9 minuter
Slutar om 17 timmar 9 minuter