Bilder STORA VÄGGAPPLIKER, EMPIRSTIL, 1900-TALETS FÖRSTA HÄLFT
HÖJD 56, BREDD 28 CM
ÅLDERSSLITAGE
Värdering: 100 SEK
Högsta bud:Bud: 100 SEK
Slutar om 5 dagar
Värdering: 100 SEK
Högsta bud:Bud: 1 000 SEK
Slutar om 5 dagar