Bilder SVEN PALMQVIST, VAS "KRAKA" ORREFORS
HÖJD 23 CM
OSIGNERAD
BRUKSSLITAGE
Värdering: 200 SEK
Högsta bud:Bud: 350 SEK
Värdering: 200 SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK