Bilder VETTAR, 3 ST, 1900-TALETS FÖRSTA HÄLFT
LÄNGD 28 CM
ÅLDERSSLITAGE, FÄRGBORTFALL, TORRSPRICKOR, ETT HUVUD LÖST
Värdering: 200 SEK
Högsta bud:Bud: 200 SEK