Bilder VICKE LINDSTRAND, VAS, KOSTA, ÖVERFÅNG, SIGNERAD KOSTA 46191
HÖJD 22 CM
BRUKSSLITAGE, FINT SKICK
Värdering: 200 SEK
Högsta bud:Bud: 350 SEK
Värdering: 200 SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK