Auktioner Mynt & Medaljer 1/4 KRUGERRAND 1982, 22K GULD, SOUTH AFRICA

Bilder 1/4 KRUGERRAND 1982, 22K GULD, SOUTH AFRICA

1/4 KRUGERRAND 1982, 22K GULD, SOUTH AFRICA

8000 SEK

Värdering: 200 SEK

1/4 KRUGERRAND FYNGOUD 1/4 OZ FINE GOLD HÄNGE I ÄKTA GULD MEDFÖLJER
TOTALVIKT 11,7 GRAM
MYNT BRUKSSKICK, SMÅ REPOR

Auktionskammaren Sydost AB

Flottiljvägen 24
392 41 Kalmar

info@auktionsydost.se
0721-654 654

ÄLDRE MYNT OCH SEDLAR

Värdering: 200

Bud: 0 SEK

Slutar om 2 dagar

SAMLING SEDLAR, BL.A PUND OCH DOLLAR

Värdering: 200

Bud: 650 SEK

Slutar om 2 dagar