Auktioner Glas NÄSDUKSSKÅL, MURANO, ITALIEN

Bilder NÄSDUKSSKÅL, MURANO, ITALIEN

NÄSDUKSSKÅL, MURANO, ITALIEN

350 SEK

Värdering: 200 SEK

HÖJD 11,5, DIAM CA 13 CM
BRUKSSLITAGE

Auktionskammaren Sydost AB

Flottiljvägen 24
392 41 Kalmar

info@auktionsydost.se
0721-654 654

FRITZ KALLENBERG, "ELVIRA MADIGAN" 12 SNAPSGLAS, KOSTA BODA

Värdering: 200

Bud: 350 SEK

JENNY NYSTRÖM, GLAS SAMT KANNA, TOMTAR JUL, 1900-TAL

Värdering: 200

Bud: 250 SEK

GLASKONST, KRONOBERG, A. STRAND - Å. BERGQVIST

Värdering: 200

Bud: 0 SEK

DIVERSE PRISMOR, BL.A PIGGAR TILL EMPIRKRONA

Värdering: 200

Bud: 0 SEK