Auktioner Möbler YNGVE EKSTRÖM "LAMINO" FÅRSKINN, FÅTÖLJ MED FOTPALL

Bilder YNGVE EKSTRÖM "LAMINO" FÅRSKINN, FÅTÖLJ MED FOTPALL

YNGVE EKSTRÖM "LAMINO" FÅRSKINN, FÅTÖLJ MED FOTPALL

3200 SEK

Värdering: 200 SEK

HÖJD 103, BREDD 69, DJUP 74, SITTHÖJD 41 CM
FOTPALL HÖJD 49, LÄNGD 60, BREDD 47 CM
BRUKSSLITAGE, ULL MED SLITAGE, FLÄCKAR

Auktionskammaren Sydost AB

Flottiljvägen 24
392 41 Kalmar

info@auktionsydost.se
0721-654 654

TRÄDGÅRDSMÖBEL, 4 delar, 1900-tal.

Värdering: 20

Bud: 40 SEK

Bohuslän

Slutar om 20 timmar 41 minuter

FÅTÖLJ samt FOTPALL, Chesterfield, 1900-tal.

Värdering: 20

Bud: 525 SEK

Bohuslän

SOFFA, nyrokokostil, 1900-tal.

Värdering: 20

Bud: 20 SEK

Bohuslän

SOFFBORD, 1900-tal.

Värdering: 20

Bud: 20 SEK

Bohuslän