Bilder BERTIN VALLIEN, BÅT PÅ STÄLL, SIGNERAD
SIGNERAD: KOSTA BODA B. VALLIEN 005821-95
LÄNGD 18 CM
BRUKSSLITAGE
Värdering: 200 SEK
Högsta bud:Bud: 350 SEK
Värdering: 200 SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK