Auktioner Keramik & Porslin SKÅL, KINA, FAMILY ROSE, 1700/1800-TAL

Bilder SKÅL, KINA, FAMILY ROSE, 1700/1800-TAL

SKÅL, KINA, FAMILY ROSE, 1700/1800-TAL

3000 SEK

Värdering: 200 SEK

HÖJD 11, DIAM 29 CM
ÅLDERSSLITAGE

Auktionskammaren Sydost AB

Flottiljvägen 24
392 41 Kalmar

info@auktionsydost.se
0721-654 654

YTTERFODER & PEDISTAL

Värdering: 20

Bud: 125 SEK

Bohuslän

Slutar om 18 timmar 5 minuter

KAFFEKOPPAR MED FAT porslin, 6 delar

Värdering: 20

Bud: 0 SEK

Bohuslän

Slutar om 18 timmar 5 minuter

ASSIETT Fyrklövern, Jackie Lynd

Värdering: 20

Bud: 0 SEK

Bohuslän

Slutar om 18 timmar 5 minuter

YTTERFODER ett par, keramik

Värdering: 20

Bud: 20 SEK

Bohuslän

Slutar om 18 timmar 5 minuter