Bilder SKÅL, KINA, FAMILY ROSE, 1700/1800-TAL
HÖJD 11, DIAM 29 CM
ÅLDERSSLITAGE
Slutar om 18 timmar 5 minuter
Slutar om 18 timmar 5 minuter
Slutar om 18 timmar 5 minuter
HÖJD 11, DIAM 29 CM
ÅLDERSSLITAGE
Slutar om 18 timmar 5 minuter
Slutar om 18 timmar 5 minuter
Slutar om 18 timmar 5 minuter