Bilder SPEGEL, ART DECO, 1920/1930-TAL
SPEGEL, ART DECO, 1920/1930-TAL
94 x 43 CM
ÅLDERSSLITAGE, FLÄCKAR PÅ GLAS
94 x 43 CM