Bilder MYNTVÅG MED VIKTER, 1700-TAL SAMT ÅDERLÅTARE OCH SKALPEL
VIKTSATS LÄNGD 13,5, BREDD 6,5 CM
ÅDERLÅTARE 7 x 3,5 CM
ÅLDERSSLITAGE
Värdering: 200 SEK
Högsta bud:Bud: 200 SEK