Bilder vÄGGSKÅP
1900-talets första del, handmålad dekor med bl.a blommor och fjärilar, upplåst men nyckel saknas, åldersrelaterat slitage, H.83, B.42, Dj.20 cm. (vån3)
Slutar om 11 timmar 29 minuter