Bilder DYNACORD DA 15/V FÖRSTÄRKARE
1950,60-tal, lyser vid kontroll, ej testad, mindre åldersrelaterat slitage, H.31, B.49, Dj.22 cm. (vån2)
Slutar om 1 minut
Slutar om 5 minuter
Slutar om 1 minut
Slutar om 5 minuter