Bilder PHILIP VON SCHANTZ
Litografi, "Vaser", signerad, daterad -90 samt numrerad 52/90, ram 69x86 cm, passepartout 52,5x70,5 cm. (vån1)
Slutar om 11 timmar 5 minuter
Slutar om 11 timmar 5 minuter
Slutar om 11 timmar 5 minuter