Bilder SIEVERT TYPE 925 "GASOLKÖK"
1900-talets andra hälft, åldersrelaterat slitage, höjd till platta 30 cm. (vån3)
Slutar om 11 timmar 5 minuter
Slutar om 11 timmar 5 minuter
Slutar om 11 timmar 5 minuter