Auktioner Böcker Tidningar och böcker bla Robinson Crusoe

Bilder Tidningar och böcker bla Robinson Crusoe

Tidningar och böcker bla Robinson Crusoe

100 SEK

Värdering: - SEK

Eskilstuna Auktionsverk AB

Skjulstagatan 17
632 29 Eskilstuna
Södermanland

info@eskilstunaauktionsverk.se
Tel: 016-13 66 89, Johan: 070-608 90 05, Pia: 073-392 14 51, Fax: 016-51 11 51

ÅKE AXELSSON, karmstol, "Akustik" Gärsnäs, 2016

Värdering: 400

Bud: 200 SEK

Östergötland

PONTUS CARLE (född 1955), färglitografi, signerad och numrerad 3/50

Värdering: 500

Bud: 250 SEK

Östergötland

TEKANNA, keramik, 1900-talets andra hälft, otydligt signerad

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Östergötland

Slutar om 2 minuter

LJUSKRONA, barockstil, 1900-talets mitt

Värdering: 1 000

Bud: 200 SEK

Östergötland

Slutar om 2 minuter