Auktioner Klockor & Ur Armbandsur, 5 st.

Bilder Armbandsur, 5 st.

Armbandsur, 5 st.

1800 SEK

Värdering: 50 SEK

Störst boett: 3,5 cm.

Smärre bruksskick.

Ystads Auktioner ansvarar ej för funktionen.

Ystads auktioner

Östra Zinkgatan 3
27139 YSTAD

info@ystadsauktioner.se
+46(0)76 055 43 44

Skeppsklocka, mässing och glas, Stockburger, Royal Navy.

Värdering: 50

Bud: 250 SEK

Slutar om 19 timmar 17 minuter

Väckarur, metall, 7 jewels, Swiza, Schweiz.

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Slutar om 19 timmar 59 minuter

Armbandsur, 4 st. bl.a Facit.

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Slutar om 21 timmar 13 minuter

Klockor, 3 st, bl.a Maurice Lacroix, 2000-tal.

Värdering: 50

Bud: 1 400 SEK

Slutar om 21 timmar 49 minuter