Bilder Gitarr, Levin.
Längd: 100 cm.
Bruksskick. Repor och krackelering (se bilder).
Slutar om 21 timmar 59 minuter
Slutar om 22 timmar 9 minuter
Slutar om 22 timmar 27 minuter
Längd: 100 cm.
Slutar om 22 timmar 9 minuter