Bilder William Sweetlove f.1949
skulptur "Cloned green English terrierdog", for the Olympics 2008, glasfiber, signerad och numrerad 35/75, höjd 31, bredd 19, längd 40, boken "Mayday, Mayday...I said no, no, no" medföljer
Värdering: 100 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 6 dagar
Värdering: 100 SEK
Högsta bud:Bud: 700 SEK
Slutar om 6 dagar
Värdering: 100 SEK
Högsta bud:Bud: 100 SEK
Slutar om 6 dagar