Auktioner Maskiner & Vertyg Verktygslåda med innehåll och bensindunk, plåt.

Bilder Verktygslåda med innehåll och bensindunk, plåt.

Verktygslåda med innehåll och bensindunk, plåt.

100 SEK

Värdering: 50 SEK

Verktygslåda längd: 36 cm.

Bruksskick.

Ystads auktioner

Östra Zinkgatan 3
27139 YSTAD

info@ystadsauktioner.se
+46(0)76 055 43 44

Motorsåg, Meec, bensindriven.

Värdering: 50

Bud: 150 SEK

Slutar om 18 timmar 11 minuter

Rörkopplingar, 5 st.

Värdering: 50

Bud: 75 SEK

Slutar om 18 timmar 49 minuter

Borrmaskin, Atlas Copco SB2E 20 RS.

Värdering: 50

Bud: 125 SEK

Slutar om 20 timmar 13 minuter

Soptunna på hjul, metall, 1900-talets senare del.

Värdering: 50

Bud: 75 SEK

Slutar om 20 timmar 45 minuter