Auktioner Leksaker 14. Hänggunga / Fågelbogunga

Bilder 14. Hänggunga / Fågelbogunga

14. Hänggunga / Fågelbogunga

60 SEK

Värdering: 50 SEK

bruksslitage

Värmdö Auktionskammare AB

Mörtnäs Hagväg 9
13444 Gustavsberg
Stockholm

info@varmdoauktionskammare.se
070-535 55 58

SKOGLUND & OLSON, LEKSAKSBIL, GJUTJÄRN, GEFLE 1920/1930-TAL

Värdering: 200

Bud: 200 SEK

Värdering: 200

Bud: 200 SEK

7 PLÅTLEKSAKER, LEHMANN, KELLERMANN MM, 1900-TAL

Värdering: 200

Bud: 950 SEK

Värdering: 200

Bud: 600 SEK