Bilder Retro, Flaskor med kagge, 5st, 4st bruna en grön,1900-tal.
Retro, Flaskor med kagge, 5st, 4st bruna en grön,1900-tal.
3st från Jönköpings bryggeri,
2st från Kalmar bryggeri,
Höjd 46cm.
Bruksslitage ok skick.