Auktioner Fashion & Vintage Retro, Flaskor med kagge, 5st, 4st bruna en grön,1900-tal.

Bilder Retro, Flaskor med kagge, 5st, 4st bruna en grön,1900-tal.

Retro, Flaskor med kagge, 5st, 4st bruna en grön,1900-tal.

200 SEK

Värdering: 100 SEK

3st från Jönköpings bryggeri,
2st från Kalmar bryggeri,
Höjd 46cm.
Bruksslitage ok skick.

Smålandsauktioner

Illervägen 4
352 45 Växjö

kontoret@smalandsauktioner.se
0470-57 13 88