Bilder Retro, Koffert, Metall och trä,1900-tal.
Retro, Koffert, Metall och trä,1900-tal.
Låsbar 1st nyckel medföljer,
Höjd 58cm,
Bredd 81cm,
Djup 49cm,
Bruks och åldersrelaterad slitage.