Auktioner Musik Musikanläggning, 5 delar.

Bilder Musikanläggning, 5 delar.

Musikanläggning, 5 delar.

250 SEK

Värdering: 100 SEK

National Panasonic Stereo Tuner ST-2300
National Panasonic Stereo Integrated Amplifier SU-2300,
National Panasonic F.G.Servo Player SL-18
Sony compact disk player CDP-211,
Testad - bruksslitage men i ok skick,
Mått höjd 101 cm bredd 50cm djup 45cm,

Smålandsauktioner

Illervägen 4
352 45 Växjö

kontoret@smalandsauktioner.se
0470-57 13 88

ELGITARR, Bach, modell efter Les Paul

Värdering: 100

Bud: 300 SEK

Slutar om 6 dagar

VIOLIN, med 2 stråkar, 1900-tal

Värdering: 100

Bud: 100 SEK

Slutar om 6 dagar

FIOL MED STRÅKE, osignerad

Värdering: 100

Bud: 100 SEK

Slutar om 6 dagar

Bordsgrammofon tidigt 1900-tal

Värdering: 200

Bud: 1 600 SEK

Slutar om 7 dagar