Bilder Vintage, Väska, Militärt, Sverige 1900-talet.
Vintage, Väska, Militärt, Sverige 1900-talet.
Märkt med 3-kronor,
Canvas med läderband,
Mått på väska 24 X 40 X 11cm,
Ålders relaterad slitage men i bra skick.