Auktioner Musik Högtalare ett par, National Svenska AB Matsushita Electric Model SB2300.

Bilder Högtalare ett par, National Svenska AB Matsushita Electric Model SB2300.

Högtalare ett par, National Svenska AB Matsushita Electric Model SB2300.

100 SEK

Värdering: 100 SEK

Höjd 47cm,
Bredd 27cm,
Djup 21cm,
Förekommer bruksslitage men i ok skick,
Ej testade.

Smålandsauktioner

Illervägen 4
352 45 Växjö

kontoret@smalandsauktioner.se
0470-57 13 88

ELGITARR, Bach, modell efter Les Paul

Värdering: 100

Bud: 300 SEK

Slutar om 6 dagar

VIOLIN, med 2 stråkar, 1900-tal

Värdering: 100

Bud: 100 SEK

Slutar om 6 dagar

FIOL MED STRÅKE, osignerad

Värdering: 100

Bud: 100 SEK

Slutar om 6 dagar

Bordsgrammofon tidigt 1900-tal

Värdering: 200

Bud: 1 600 SEK

Slutar om 7 dagar