Auktioner Speglar Spegel, Blommotiv.

Bilder Spegel, Blommotiv.

Spegel, Blommotiv.

SEK

Värdering: 100 SEK

Diameter 100cm,
Tjocklek 3cm,
Bruksslitage / förekommer missfärgning se bild resten i bra skick.

Smålandsauktioner

Illervägen 4
352 45 Växjö

kontoret@smalandsauktioner.se
0470-57 13 88

SPEGEL, 1900-tal.

Värdering: 20

Bud: 60 SEK

Bohuslän

Slutar om 15 timmar 46 minuter

SPEGEL, 1900-tal.

Värdering: 20

Bud: 20 SEK

Bohuslän

SPEGEL, 1900-tal.

Värdering: 20

Bud: 0 SEK

Bohuslän

SPEGEL, 1900-tal.

Värdering: 20

Bud: 20 SEK

Bohuslän