Bilder Spegel med konsolbord, 1800-talet.
Spegel med konsolbord, 1800-talet.
Höjd på spegel 182cm bredd 86,5cm,
Höjd på konsolbord 68cm bredd 80cm djup 38,5cm,
Ålders relaterad slitage / bra skick.