Bilder Bo Hansson, Högtalare ett par, Chorus, BJX 033, 1980-tal Sweden.
Gjuten betong,
Höjd 77cm,
Bredd 29cm,
Djup 31cm,
Vikt per st 28,3kg,
Bruksslitage men i bra skick.
Slutar om 6 dagar
Slutar om 6 dagar