Auktioner Musik Bo Hansson, Högtalare ett par, Chorus, BJX 033, 1980-tal Sweden.

Bilder Bo Hansson, Högtalare ett par, Chorus, BJX 033, 1980-tal Sweden.

Bo Hansson, Högtalare ett par, Chorus, BJX 033, 1980-tal Sweden.

2150 SEK

Värdering: 100 SEK

Gjuten betong,
Höjd 77cm,
Bredd 29cm,
Djup 31cm,
Vikt per st 28,3kg,
Bruksslitage men i bra skick.

Smålandsauktioner

Illervägen 4
352 45 Växjö

kontoret@smalandsauktioner.se
0470-57 13 88

ELGITARR, Bach, modell efter Les Paul

Värdering: 100

Bud: 300 SEK

Slutar om 6 dagar

VIOLIN, med 2 stråkar, 1900-tal

Värdering: 100

Bud: 100 SEK

Slutar om 6 dagar

FIOL MED STRÅKE, osignerad

Värdering: 100

Bud: 100 SEK

Slutar om 6 dagar

Bordsgrammofon tidigt 1900-tal

Värdering: 200

Bud: 1 600 SEK

Slutar om 7 dagar